Categories Menu

Posted by on Hel 19, 2019 in Yleinen | 0 comments

Modele flokesh prerje 2017

Nëse Deri Tani kishit menduar që mbajtja e flokëve kaçurrela të shkurtra Ishte e pamundur, Tani duhet të na besoni. Kjo për shkak se prej DISA sezoneve, flokët kaçurrelë po triumfojnë dhe pasarelat Pranverë/verë 2017 po ”zhdoganojnë” Edhe prerjet e shkurtra. Ja 10 IDE të vjedhura nga pasarelat e pranverë/verës 2017. Nëse Doni të Jeni Gjithmonë Brenda trendeve të Fundit, hidhini një SY këtyre modeleve të flokëve. Janë stilimet të cilat dizajnerat e Botës i sugjerojnë për vitin 2017. Dihet që prerja APO lyerja e flokëve Tregon që Kemi nevojë për ndryshim, dhe JO Vetëm nga pamja por ndryshim jetësor. Meqe eshte personazh Publik Kjo kengetarja eshte e ekspozuar ndaj opinionit te degjuesve te muzikes (sa per paranteze). Ne vleresimin Tim Elvana me duket sikur sikletoset shume Kur kendon, nejse Kur me rastis ta degjoj nderroj kanal.sa per pamjen NUK me thote Asgje, si e MPire KOMPLET. Tregu muzikor Keshtu si eshte katandisur ka vend Edhe perte. Media Ben CMOS te mbushe hapesiren me keto lajme bajate per ruiner e flokeve te elvanes Kur PerDiTe po vriten e dhunohen gra!!! Realitet vertet I hidhur, sikur te jepnin te gjithe keta ”artistat” nje pjese te lekeve per Iniciativa ne Ndihme te grave ndoshta do e lehtesonin ndergjegjen qe hane qyl. !!! Reagoni NUK di nga t`ja filloj, E para Kjo gjyshe NUK eshte aspak shembull par Vajzat. Te paktem ATO qe njoh une il se eshte nje Super pordhace qe ka humbur modestine rruges.

NUK ka dhene nje Interviste muzikore prej 10 vjef + ka harruar te shkruaj shqip, Pristina? Wtf! Nje kopjace e Stilit te vjeteruar Amerikan. Shikoni c`Fare mostrash postojne ne INSTA e SAJE. Fansa rrugace, Kjo paguhet nga individude Koti dhe paguan per klikime fallco YT, NUK ka djersitur Njehere ne Skene PASI NUK di te kendoje. Me FAL por Shqiperia NUK KA kengetare por ka pasur Dikur Kur Kam QENE une I Vogel dhe luaja rrugeve te Tiranes….. Flokë kaçurrela të gjata Vajzat që i kanë flokët kaçurrela dhe i mbajnë, janě VAJZA të lira dhe të Sigurta në vetvete. Bob i çrregullt ”Bob”, prerja e mesme e drejtë, Vijon të jetë në modë Edhe këtë Sezon. Ndryshon Vetëm forma: sa më e çrregullt, AQ më mirë. Është vjeshtë, ka Shi, ndaj falënderoni stilistët e flokëve që nxorën nga Moda flokët`e hekurosur`. Flokët me balluke në anë Shpreh pasiguri, një pasiguri dhe pavendosmëri për t`i prerë balluket drejtë. Vajzat me balluke në anë janě ATO më të ndrojtura të cilat`mbulojnë`një pjesë të fytyrës me flokë. KY modèle Mund të aplikohet Edhe në flokë më të hollë, por rezultati është gjithnjë më i kënaqshëm në flokë të Dendur. Flokë me vijë në mes Kemi të bëjmë me një vajzë praktika e CILA thjeshtë përton të gjej një Model të RI flokësh.